2014. május 10., szombat

Mai szerzeményeim


Sziasztok!  Ma bementem a Malomba (Kecskemétre) . Sok mindent vettünk , ezért egybe mutatom meg a képeket. A ruhákat , lehet később külön szedem.




















Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése