2014. május 10., szombat
Mai szerzeményeim
Sziasztok! Ma bementem a Malomba (Kecskemétre) . Sok mindent vettünk , ezért egybe mutatom meg a képeket. A ruhákat , lehet később külön szedem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése